موتور گیربکس اکر ترک (EKER)

عامل اصلی رضایت مشتریان محصولات اکر این است که با توجه به تکنولوژی پیشرفته در ساخت ، موجب بهبود قدرت و افزایش راندمان موتور آسانسور شده است . 

موتور گیربکس اکر ترک (EKER)
قطعات آسانسور

موتور گیربکس اکر ترک (EKER)

موتورهای اکر ترکیه به دلیل مقرون به صرفه بودن و کیفیت بالایی که دارند از معتبر ترین و برند ها محسوب می شوند . برند اکر محصولات گیرلس و گیربکس را تولید میکنند با میزان قدرت و توانایی متفاوت که در دست ساخت هستند .  
قیمت موتور آسانسور اکر در مقایسه با موتورهای آلمانی و ایتالیایی کاملا مقرون به صرفه تر است و از این باب باعث شده است مالکان ساختمان جز طرفداران این برند شده اند . شرکت اکر هم این موهبت را گران میشمارد و رضایت مشتریان خود را در اولویت اول قرار می دهد . 

موتور گیربکس اکر

قیمت موتور های اکر

قیمت موتورهای اکر به پارامترهای زیادی بستگی دارد از جمله : توان ، ظرفیت ، سرعت و ... هرچه توان و سرعت و ظرفیت بیشتر باشد قیمت موتور انتخابی صعودی می شود . همان طور که در مقاله فروش ونصب آسانسور ذکر کردیم ، قیمت موتور های گیربکس از گیرلس کمتر است و این قضیه در این محصولات هم صدق می کند .    
 

موتور آسانسور گیربکسی اکر در سری های Force Series , Strong Plus , Strong Lıte , Strong Series , Smart Series , Quite Series تولید و به بازار عرضه میشوند . با توجه به اینکه این موتورها در ظرفیت ها و توان های متقاوت ساخته میشوند ، امکان استفاده از آنها در انواع پروژه های ساختمانی حتی با تعداد توقف زیاد وجود دارد. 

عامل اصلی رضایت مشتریان محصولات اکر این است که با توجه به تکنولوژی پیشرفته در ساخت ، موجب بهبود قدرت و افزایش راندمان موتور آسانسور شده است . 

 

 

شرکت آسانسور پادرا از ارائه این قطعه و قطعات دیگر نسبت به خواسته های شما عمل می کند . برای اطلاع از تمام قیمت ها و مبلغ سرویس آسانسور و دیگر خدمات پیشنهاد می شود تماس بگیرید . شرکت آسانسور پادرا از ساعت 8 صبح تا 8 شب آماده خدمت به شما مشتریان محترم و مراجعه کنندگان عزیز است . با توجه به شرایط موجود ، برای استعلام هزینه ها و ویژگی های سرویس و باخبر شدن از روند کاری می توانید با تلفن های ذیل با ما در ارتباط باشید.
 

021- 44960718
021- 91017204
09125570852

 

 

نظرات :
ارسال نظر :
آخرین مطالب :