درباره ما

تاریخچه شرکت :

شرکت اوج گستران پادرا فعالیت خود را در زمینه خدمات طراحی، فروش، نصب، بازسازی و تعمیر و نگهداری آسانسور و پله برقی در سال 1390 آغاز کرده و با سابقه بیش از 10 سال فعالیت حرفه ای توسط مهندسان و نیروهای متخصص ، به عنوان یکی از برندهای مطرح در صنعت آسانسور شناخته میشود.

متخصصان شرکت :

شرکت اوج گستران پادرا با تلاش جمعی از مهندسین فارغ التحصیل رشته های مکانیک عمران و برق در حوزه اجرای آسانسور تاسیس شد. پادرا با داشتن نیروهای متخصص و تکنسین های فنی خلاق و باتجربه در تلاش است تا شریکی مطمئن در کنار مشتریان باشد. با توجه به سوابق و تجربه شرکت پادرا ، محصولات آسانسور این شرکت در پکیج های مختلف با تلفیقی از آخرین تکنولوژی روز صنعت آسانسور کشور عرضه می شود.

ماموریت :

اوج گستران پادرا شرکتی پویا در صنعت تجهیزات آسانسور و پله برقی با احساس مسئولیت اجتماعی است که با تکیه بر متخصصان مجرب ، در ارائه خدمات مصمم است. با توجه به استفاده از فناوری مدرن گام بلندی برای آسایش و ایمنی جابجایی افراد در فضاهای مسکونی، اداری و تجاری در ایران برداشته و نقشی ماندگار در این مسیر ایفا کرده است.

چشم انداز :

شرکت اوج گستران پادرا همواره به استفاده همزمان از فناوری های روز صنعت آسانسور و تجربه متخصصان تحصیل کرده معتقد بوده است و در ارائه خدمات و استفاده از منابع معتبر و قانونی نهایت دقت را داشته است. ما بر این باور هستیم که کیفیت عملکرد و توانمندی های حرفه خود را که رضایت مشتری را به دنبال دارد ، همواره تقویت و گسترش دهیم.

مجوز های حرفه ای فعالیت :

شرکت اوج گستران پادرا دارای مجوز های زیر می باشد که خود بیانگر جایگاه این شرکت در بین همکاران است.

جهت دریافت کاتالوگ شرکت اوج گستران پادرا کلیک کنید.