موتور گیربکس ساسی (SASSI)

این موتور از سیستم گیربکس برای انتقال قدرت بین موتور و مکانیزم آسانسور استفاده می‌کند.

موتور گیربکس ساسی (SASSI)
قطعات آسانسور

موتور گیربکس ساسی

موتور آسانسور گیربکسی ساسی یک نوع موتور است که برای استفاده در سیستم‌های آسانسور طراحی شده است. این موتور از سیستم گیربکس برای انتقال قدرت بین موتور و مکانیزم آسانسور استفاده می‌کند.

موتور گیربکس ساسی


موتور آسانسور گیربکسی ساسی از یک سیستم جعبه دنده (گیربکس) بهره می‌برد که تعداد دورهای موتور را کاهش داده و قدرت لازم برای جابجایی آسانسور را فراهم می‌کند. این گیربکس عموماً شامل صفحات دنده‌دار است که باعث تغییر سرعت و تحویل قدرت به مکانیزم آسانسور می‌شود.  مزایای استفاده از موتور آسانسور گیربکسی ساسی عبارتند از کارایی بالا، قدرت و سرعت مناسب، و عمر طولانی موتور. همچنین، با استفاده از گیربکس، امکان تنظیم سرعت آسانسور و انتقال قدرت به طبقه‌بندی دقیق‌تر وجود دارد.

انواع موتور های ساسی

شرکت آسانسور پادرا از ارائه این قطعه و قطعات دیگر نسبت به خواسته های شما عمل می کند . برای اطلاع از تمام قیمت ها و مبلغ سرویس آسانسور و دیگر خدمات پیشنهاد می شود تماس بگیرید . شرکت آسانسور پادرا از ساعت 8 صبح تا 8 شب آماده خدمت به شما مشتریان محترم و مراجعه کنندگان عزیز است . با توجه به شرایط موجود ، برای استعلام هزینه ها و ویژگی های سرویس و باخبر شدن از روند کاری می توانید با تلفن های ذیل با ما در ارتباط باشید.
 

021- 44960718
021- 91017204
09125570852

ن

جهت دریافت کاتالوگ موتور گیربکسی ساسی کلیک کنید. 

 

نظرات :
ارسال نظر :
آخرین مطالب :