موتور گیرلس ساسی (SASSI)

موتور آسانسور گیرلس ساسی دارای ویژگی‌های بسیاری است که آن را به یک گزینه مناسب برای آسانسورها تبدیل کرده است.

موتور گیرلس ساسی (SASSI)
قطعات آسانسور

موتور آسانسور گیرلس

موتور های ساسی ساخته کشور ایتالیا هستند و توسط داشنمندان متخصصین خود شرکت ساسی ساخته و پرداخته شده اند . یکی از مهم ترین شرکت های تولید کننده موتور آسانسور ، برند ساسی است و تنوع زیادی در محصولات آسانسور دارا می باشد . 
موتور های گیرلس ساسی مناسب برای استفاده  ظرفیت 6 تا 21 نفر مناسب است که دارای سرعت های 1 متر بر ثانیه و 1.6 متر بر ثانیه هستند . همان طور که در مقاله موتور گیربکس ساسی به نظر شما رساندیم موتور های ساسی انواع مختلفی دارند که در دو نوع گیرلس و گیربکس برای انتخاب مشتریان گزینه های زیادی وجود دارند . موتور های ساسی با جدید ترین متد ها و روش های نوین جهانی ساخته می شوند و بدین صورت محبوبیت زیادی در سراسر جهان بدست آورده اند . کیفیت و قدرت بالا ، از دلایلی هستند که باعث محبوبیت این موتور شده است . در ادامه از مزایای موتور های ساسی به سمع و نظر شما خواهیم رساند . 

موتور گیرلس ساسی

گیرلس: موتور آسانسور گیرلس ساسی از تکنولوژی گیرلس استفاده می‌کند. این به معنای عدم نیاز به جعبه دنده است که کاهش تعداد قطعات مکانیکی و افزایش بهره‌وری موتور را به همراه دارد.

کارایی بالا: با استفاده از تکنولوژی گیرلس، موتور آسانسور گیرلس ساسی توانایی تنظیم سرعت و قدرت آسانسور را با دقت بالا دارد. این باعث بهبود عملکرد آسانسور و کاهش زمان سفر می‌شود.

عمر طولانی: موتور آسانسور گیرلس ساسی با طراحی محکم و استفاده از مواد با کیفیت، عمر طولانی دارد. این به معنای کاهش نیاز به تعمیر و نگهداری مکرر و هزینه‌های مربوطه است.

کنترل هوشمند: موتور آسانسور گیرلس ساسی دارای سیستم کنترل هوشمند است که امکان تنظیم و کنترل دقیق سرعت و قدرت آسانسور را فراهم می‌کند. این به معنای بهبود کیفیت سفر، صرفه‌جویی در انرژی و کاهش ضربه‌ها و لرزش‌های ناخواسته است.

سیستم ایمنی پیشرفته: موتور آسانسور گیرلس ساسی دارای سیستم ایمنی پیشرفته است که با استفاده از سنسورها و کنترل‌های هوشمند، در صورت وقوع خطر یا نقص فنی، آسانسور را به طور خودکار متوقف و از وقوع حوادث جلوگیری می‌کند.

صرفه‌جویی در انرژی: با بهره‌برداری از تکنولوژی گیرلس و سیستم کنترل هوشمند، موتور آسانسور گیرلس ساسی بهبود صرفه‌جویی در انرژی را فراهم می‌کند و به کاهش مصرف انرژی آسانسور کمک می‌کند.

موتور ساسی

شرکت آسانسور پادرا از ارائه این قطعه و قطعات دیگر نسبت به خواسته های شما عمل می کند . برای اطلاع از تمام قیمت ها و مبلغ سرویس آسانسور و دیگر خدمات پیشنهاد می شود تماس بگیرید . شرکت آسانسور پادرا از ساعت 8 صبح تا 8 شب آماده خدمت به شما مشتریان محترم و مراجعه کنندگان عزیز است . با توجه به شرایط موجود ، برای استعلام هزینه ها و ویژگی های سرویس و باخبر شدن از روند کاری می توانید با تلفن های ذیل با ما در ارتباط باشید.
 

021- 44960718
021- 91017204
09125570852

 

جهت دریافت کاتالوگ انواع موتور آسانسور گیرلس ساسی کلیک کنید. 

نظرات :
ارسال نظر :
آخرین مطالب :