ایمنی و راحتی در جابجایی بین طبقات آسانسور

امروزه با توجه به گسترش در ساخت و ساز برج ها و ساختمان های بلند، تصور رفت و آمد در طبقات یک ساختمان چند طبقه بدون آسانسور ممکن نیست .

 ایمنی و راحتی در جابجایی بین طبقات آسانسور

 ایمنی و راحتی در جابجایی بین طبقات آسانسور


امروزه با توجه به گسترش در ساخت و ساز برج ها و ساختمان های بلند، تصور رفت و آمد در طبقات یک ساختمان چند طبقه بدون آسانسور ممکن نیست . استفاده از  آسانسورهای روان و قابل اعتماد یکی از نکات مهم برای ساختمان های پر رفت و آمد محسوب می شود تا از نظر ایمنی و آسایش در کابین و همچنین عدم اتلاف وقت احساس راحتی کنیم. برای داشتن آسانسور مطمئن و همچنین آشنایی با قطعات و اجزای آسانسور در این مقاله با ما همراه باشید . 


مواجهه با خرابی های مکرر آسانسور در ساختمان های تجاری یا مسکونی برای همه ما اتفاق افتاده است. یکی از دلایل اصلی و تاثیرگذار خرابی های مداوم آسانسورها، عدم وجود قطعات با کیفیت در سیستم آسانسور می باشد . در زمان ساختن و تکمیل ساختمان ، توجه به انتخاب و تهیه قطعات با کیفیت و اصل می باشد ، زیرا امنیت و آسایش ساکنین را به همراه دارد . اما اگر از قطعات بی کیفیت صرفه به دلیل ارزان بودن استفاده شود ، میتواند بسیار آزاردهنده ، نامطمئن و حتی خسارت های مالی و جانی شود. در نتبجه پیشنهاد میشود ، وقت بیشتری برای انتخاب بگذارید .  


انتخاب صفحه کلید آسانسور 

طبق تعداد طبقات موجود ، پنل داخلی هر آسانسور دارای زنگ هشدار ، تایمر ، نشانگر برای رفت آمد بالا و پایین و کلیه تهیوه می باشد . در کنار کیفیت و امنیت آسانسور های امروزی ، نباید از زیبایی در طراحی داخلی و خارجی آن غافل شوید .  برای ساختمان های مدرن با طراحی های شیک امروزی، قسمت های داخلی یک آسانسور علاوه بر کیفیت بالا و درصد خطای پایین، باید به زیبایی و نظم فضای داخلی کابین نیز کمک کند. طراحی زیبای فرمان با تنوع بهینه و کارایی وسیع، با استفاده از تجهیزات مدرن و همگام با تکنولوژی روز دنیا، یکی از عوامل مهمی است که متصدیان آسانسورهای ساختمانی باید به آن توجه کنند.
امروزه پانل های زیبایی طراحی و تولید میشوند که باید با رنگ فضای داخلی کابین منطبق باشند که امروزه معمولا در رنگ های نقره ای و طلایی تولید میشوند. همچنین وجود نور پس زمینه آنها ، احساس امنیت و آرامش در زمان استفاده را ایجاد میکند. 

شرکت اوج گستران پادرا در زمینه فروش ، طراحی و نصب انواع آسانسور بیش از 10 سال سابقه فعالیت دارد و در کنار زیبایی با نصب و اجرای اصولی آسانسور به امنیت و آرامش را هدیه میدهد. انتخاب مرغوب ترین قطعات و تجهیزات آسانسور
شرکت اوج گستران پادرا طبق سابقه درخشان در حوزه خدمات آسانسور بر اساس سه اصل مهم که عبارتند از "برترین کیفیت ، برترین خدمات ، بهتری قیمت "  به مشتربان خدمت رسانی میکند زیرا خود را متعهد میداند که نصب و اجرای آسانسور باید بر اساس آخرین تکنولوژی باشد . 
همچنین از تجربه مشتریانی که قبلا از خدمات شرکت اوج گستران پادرا استفاده کرده اند ، میتوانید برای انتخاب استفاده فرمایید . حتی میتوانید از افرادی که مانند تعداد طبقات شما را در حال استفاده می باشند ، پرس و جو کرده و از تجربیات آنان استفاده کنید . در نهایت اگر در حال ساخت و ساز هستید و زمان خرید آسانسور برای پروژه شما نزدیک است میتوانید با از مشاوره و بازدید شرکت اوج گستران پادرا استفاده کنید .