فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور

شرکت اوج گستران پادرا با سال‌ها تجربه در زمینه فروش و نصب انواع آسانسور مسکونی،اداری، بیمارستانی، خودروبر و هیدرولیک به عنوان یکی از برترین شرکت‌های این حوزه در خدمت شماست.

فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور
آسانسور

فروش و نصب انواع آسانسور 

شرکت اوج گستران پادرا با سال‌ها تجربه در زمینه فروش و نصب انواع آسانسور، به عنوان یکی از برترین شرکت‌های این حوزه در خدمت شماست. آسانسور یک وسیله بسیار مهم و ضروری در ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی و تجاری است و ما با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و استفاده از بهترین قطعات و تجهیزات، به مشتریان خود آسانسورهایی با کیفیت بالا و عملکرد بهینه ارائه می‌دهیم.

ما معتقدیم کالای خوب و اجرای خوب در کنار هم همواره رضایت مشتری و مصرف کننده را به همراه داشته و دارد، از این رو محصولات خود را به چند دسته فروش آسانسور اکونومیک (اقتصادی)، فروش آسانسور متوسط (عمومی) و فروش آسانسور کلاس A برای پروژه های ساختمانی خاص دسته بندی کردیم و این نکته را مد نظر داشته باشید که هر سه دسته ذکر شده از کیفیت و استاندارد بالا برخوردار می باشند و ضمن اینکه مورد تائید اداره استاندارد کشور می باشند الزاما باید نمره قابل قبول واحد کنترل کیفیت شرکت پادرا را اخذ نمایند تا به مرحله بهره برداری برسند.

فروش آسانسور و قطعات آن و از همه مهم تر طراحی و ترکیب نمودن این قطعات در کنار هم نیاز به دانش، مهارت و تجربه بالایی دارد که ما در پادرا این اطمینان خاطر را به شما می دهیم و تضمین میکنیم که به بهترین انتخاب دست خواهید یافت.

جهت اطلاع از قیمت آسانسور با تلفن های 02144960718-09125570852 با ما در ارتباط باشید. 

✅  تضمین می‌کنیم که هرگونه فعالیت ما، با رعایت استانداردهای ایمنی و اصول فنی صورت می‌گیرد و همواره در تلاش هستیم تا نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن برآورده کنیم.

✅ ما با تیمی مجرب از مهندسین، نصابان و کارشناسان فنی، آماده نصب و راه‌اندازی آسانسور در ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی و تجاری هستیم. علاوه بر آن، آسانسورهایی که توسط شرکت اوج گستران پادرا نصب می‌شوند، تحت پشتیبانی و خدمات پس از فروش ما قرار می‌گیرند. 

✅ ما با تکیه بر دانش و تجربه کسب شده در طی سالهای فعالیت خود ، از بهترین تجهیزات و متریال در طراحی آسانسور شما استفاده میکنیم. 

✅  جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره در خصوص خرید و نصب آسانسور با ما تماس حاصل فرمایید.